POL-SKONE

Katalog 2021

Drzwi wewnętrzne POL-SKONE

Drzwi wewnętrzne Pol-Skone | Kolekcja drzwi wewnętrznych powstała z myślą o zwolennikach nowoczesnych i praktycznych rozwiązań, którzy bardzo cenią sobie nowoczesne wzornictwo oraz wysoką jakość wykończenia.
Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne dostępne w szerokiej palecie barw oraz materiałów (malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane).

POL-SKONE MODERN

Kolekcja MODERN to skrzydła drzwiowe o nowoczesnym wzornictwie, które znajdą zastosowanie w klasycznych wnętrzach. Trwałość i wytrzymałość na uszkodzenia zapewniają ramiaki drewniane obłożone dwiema gładkimi płytami HDF, malowana płycina z MDF.

POL-SKONE MODERN 01
1349 zł

POL-SKONE MODERN 05
1349 zł

POL-SKONE MODERN 08
1349 zł

POL-SKONE ESTATO

Drzwi wewnętrzne firmy Pol Skone Estato wyróżniają się interesującym wzornictwem, które stanowią idealną kompilację współczesnych trendów oraz wysokiej jakości wykonanie. Kolekcja drzwi drewnianych powstała z myślą o zwolennikach nowoczesnych i praktycznych rozwiązań. Funkcjonalność, piękno, estetyka i wysoka jakość produktów to cechy które doskonale opisują produkty linii Pol-Skone Estato.

POL-SKONE ESTATO A01
995 zł

POL-SKONE ESTATO A02
995 zł

POL-SKONE ESTATO A03
995 zł

POL-SKONE VERTIGO

VERTIGO to klasyczny model malowanych drzwi, które otwierają wiele możliwości aranżacyjnych. W zależności, jaki wariant wybierzemy, mieszkanie nabierze odpowiedniego stylu i charakteru. Dzięki bogatej palecie barw można dać się ponieść fantazji i zaakcentować wybrany wzór skrzydła modnym odcieniem.

POL-SKONE VERTIGO 00
1349 zł

POL-SKONE VERTIGO W0SD
1349 zł

POL-SKONE VERTIGO W02
1349 zł

POL-SKONE SIMPLE

Kolekcja SIMPLE to skrzydła drzwiowe o nowoczesnym wzornictwie, które znajdą zastosowanie w klasycznych wnętrzach. Trwałość i wytrzymałość na uszkodzenia zapewniają ramiaki drewniane obłożone dwiema malowanymi gładkimi płytami HDF, wypełnienie warstwą stabilizującą o strukturze „plaster miodu”.
Skrzydła SIMPLE występują w róznych wzorach i rodzajach przeszklenia.

POL-SKONE SIMPLE 00
599 zł

POL-SKONE SIMPLE 03
699 zł

POL-SKONE SIMPLE 04
699 zł

© 2019-2021 Tomdom. Wszelkie prawa zastrzeżone